Teczki ofertowe to jeden z popularnych druków przeznaczonych dla firm. Zaliczane są one do kategorii materiałów budujących identyfikację wizualną firmy. Dlaczego warto zdecydować się na zamówienie teczek ofertowych? Oto 5 korzyści wynikających z ich zakupienia!

1. Kreowanie profesjonalnego wizerunku

Przede wszystkim teczki ofertowe mogą pomóc firmie w budowaniu jej profesjonalnego wizerunku. O wiele lepiej przekazać klientom czy kontrahentom ważne dokumenty umieszczone w efektownej, personalizowanej teczce ofertowej niż w zwykłej, białej teczce, która nie jest w żadne sposób oznakowana. Znajdujące się na takim materiale nadruki podkreślają wizerunek firmy jako rzetelnej, godnej zaufania.

2. Reklama dla firmy

Teczka ofertowa z nadrukami logo firmy oraz z innymi charakteryzującymi ją elementami, na przykład kolorami firmowymi, posiada również znaczenie reklamowe. Teczki z nadrukami budują przekaz reklamowy. Przyciągają uwagę – odbiorcy takiego przekazu mogą wówczas zapamiętać firmę, a także są bardziej skłonni do zapoznania się z jej ofertą i do skorzystania z niej ponownie.

3. Zwiększona rozpoznawalność

Firmy stosujące teczki ofertowe jako elementy identyfikacji wizualnej firmy mogą również uzyskać wtedy efekt zwiększonej rozpoznawalności. Teczki mogą wówczas być swoistym afiszem, który służy do zwiększania zasięgu popularności firmy. Dodatkowo, umieszczone na teczce dane, na przykład nazwa strony internetowej, adres e-mailowy, adres siedziby ułatwiają zapoznanie się z ofertą firmy i skontaktowanie się z nią.

4. Przystępne ceny

Zamówienie teczek ofertowych nie jest związane z bardzo wysokimi kosztami – to zatem skuteczna metoda reklamy, która kosztuje naprawdę niewiele! W zależności od liczby zamówionych teczek jedna sztuka tego typu materiału do wydatek od około 0,50 do 2 złotych. Najbardziej opłaca się składać większe zamówienia – duży nakład to duże oszczędności!

5. Praktyczne miejsce na dokumenty

Nie można również zapominać o tym, że teczki ofertowe pełnią również funkcję praktyczną, czyli ułatwiają gromadzenie i porządkowanie dokumentacji. Teczki zabezpieczają także dokumenty przed pognieceniem, zamoczeniem oraz innymi uszkodzeniami oraz ułatwiają ich wyszukanie w gąszczu innych dokumentów. Teczki mogą być wykorzystane na różnego rodzaju pisma, w tym między innymi na umowy, na faktury oraz inne dokumenty sprzedażowe, na regulaminy, certyfikaty, świadectwa, a także na wiele innych pism. Te wszystkie zalety powodują, że zamówienie teczek ofertowych może być doskonałym wyborem dla każdej firmy – niezależnie od tego, w jakiej branży działa!