GADŻETY REKLAMOWE

Budowanie swojej marki na rynku w obecnych czasach nie należy do najprostszych. Aby zostać na dłużej w pamięci potencjalnego klienta trzeba się nieraz porządnie natrudzić i wykazać nie lada kreatywnością i innowacyjnym pomysłem. Jak pokazują jednak obserwacje rynkowe inwestycja w reklamę zawsze popłaca, a jeśli jest to reklama z naszym pomysłem – możemy być pewni sukcesu.

Taki sukces wielokrotnie tkwi w prostych rzeczach i gadżetach, o które z przyjemnością i pomysłem zadba nasza drukarnia. W swojej szerokiej gamie usług posiadamy możliwość druku cyfrowego na gadżetach reklamowych jak np. długopisy, pendrive, kubki reklamowe, koszulki, poszewki, śliniaczki, notesy, kalendarze, smycze reklamowe, pudełka, ołówki, piórniki, smycze czy wizytówki… Mnogość gadżetów, które możemy spersonalizować na potrzeby Twojej firmy nie ma granic, a jedyne od czego zależy to nakład i rodzaj zadruku jaki mamy wykonać.

Oferujemy nadruki w postaci tekstów (dane adresowe, opis usług), grafik (zdjęcia, logo) – zarówno w kolorze jak i skali szarości. Druk cyfrowy najwyższej jakości w ilościach uzależnionych od Twoich potrzeb i terminów, w których potrzebujesz odebrać gotową partię gadżetów. Zajmujemy się zarówno zadrukiem jak i zapewnieniem materiału (dostarczamy smycze, kubki, długopisy na potrzeby Klienta). Istnieje możliwość naniesienia nadruku na materiale klienta – po wcześniejszym przeprowadzeniu prób oraz uzgodnieniu ilości całego zamówienia.

Gadżety reklamowe w dzisiejszych czasach nie są jedynie nieodłącznym atrybutem przedstawiciela handlowego. Obecnie spotykamy się z nimi w sklepach stacjonarnych, salonach firmowych, placówkach z kompletnie różnych branży – od budowlanej, przez medialną po nawet branżę kosmetyczną! Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom projekty skierowane pod każdą dziedzinę biznesu, które idealnie trafią w tematykę, którą zajmuje się Twoja firma. Projekty przygotowane przez nas są przed realizacją całego zamówienia opracowane do wcześniejszej akceptacji. Nigdy nie zamawiasz w ciemno, masz możliwość nanoszenia poprawek i ewentualnych korekt. Ty decydujesz, my realizujemy, a Twój klient… nigdy o Tobie nie zapomni, kiedy w jego ręce trafi profesjonalnie przygotowany gadżet reklamowy z logo Twojej firmy.

HAFT KOMPUTEROWY ⟶

SITODRUK ⟶

TORBY REKLAMOWE ⟶

GADŻETY ⟶