HAFT KOMPUTEROWY

Nasza drukarnia komputerowa zapewnia materiały reklamowe najwyższej jakości, dopasowując je do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Jeśli znudziły się Państwu tradycyjne formy promowania firmy – banery, rollupy, ulotki – proponujemy sięgnąć po sposób tradycyjny pod względem formy, ale nowatorski, jeśli chodzi o wykonanie, a przede wszystkim potencjalny efekt reklamowy – haft komputerowy.

Czym jest haft komputerowy?

Usługi haftu komputerowego polecamy wszystkim, którzy już posiadają tekstylne gadżety reklamowe i chcieliby je wzbogacić o logo, rysunek, napis, czy jakąkolwiek inną treść, jak
i tym z Państwa, którzy dopiero o takim sposobie reklamy myślą. Możemy wykorzystać istniejące projekty, a także z pomocą naszych grafików opracować nowe, unikatowe, dostosowane do wszelkich potrzeb, trwałe i ekskluzywnie wyglądające znakowanie.

Zastosowanie produktów z haftem komputerowym

 

Jakość haftu to przede wszystkim nici – oprócz tradycyjnych, gładkich, możemy zastosować nici opalizujące, metalizowane, które pogłębią efekt trójwymiarowości obrazu, a w wyjątkowych zamówieniach zastosować nawet tak zwane nici ognioodporne. Haft będzie cechowała duża trwałość, ale również elegancki wygląd. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa produkt zawierający nawet sześć kolorów na maszynach wielogłowicowych lub prosty, wykonany maszyną jednogłowicową Gwarantujemy trwałość, odporność na ścieranie
i odbarwianie.

Haft komputerowy – profesjonalne doradztwo

 

Dobierzemy najwłaściwszy materiał, w zależności od potrzeb, od tkanin ciężkich, filcowych, poprzez koce, tkaniny pluszowe, polarowe, frotte, do lekkiej i cienkiej bawełny, a nawet jedwabiu.

Podpowiemy Państwu, jakie przedmioty, służące reklamie Waszej firmy, będą najlepiej się prezentowały. Od odzieży firmowej pracowników po liczne upominki reklamowe. Haft doskonale prezentuje się nie tylko na czapkach, torbach, kocach, ręcznikach czy koszulkach. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać haft na sztandarach, szarfach lub flagach, a także wyprodukować różnego rodzaju naszywki.

Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy doradztwa, projektowania i wizualizacji komputerowej, doboru materiałów i nici, adaptacji projektu do programu hafciarskiego. Możemy wykonać haft nie tylko na gotowych wyrobach, ale także na wykrojach.

Ceny naszych usług są konkurencyjne, uzależnione od powierzchni haftu, zastosowanych nici, ilości kolorów i materiału bazowego, ale także od wielkości zamówienia, a liczni zadowoleni klienci stanowią gwarancję, że nie zawiedziecie się Państwo, co do jakości oferowanych usług.

HAFT KOMPUTEROWY ⟶

SITODRUK ⟶

TORBY REKLAMOWE ⟶

GADŻETY ⟶