Len jest tkaniną o wyjątkowym pięknie, która dzisiaj znów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem miłośników efektownych aranżacji. Wykonane z lnianych tkanin obrusy to świetny dodatek do wielu różnych wnętrz!

Z lnu wykonuje się wiele efektownych tekstyliów – nie tylko ubrania, ale również elementy wyposażenia wnętrz. Obecnie bardzo popularna jest lniana pościel, lniane poszewki na poduszki, lniane zasłony oraz narzuty wykonanie z lnu. Chętnie kupowane są też obrusy lniane, które oferowane są w wielu wariantach do wyboru.

Lniane obrusy – stylowy dodatek do wnętrza

W sklepach można znaleźć lniane obrusy o wielu kolorach, kształtach i wymiarach. Są zarówno proste, jak i mogą mieć różne zrobienia, które nadają im nieprzeciętny wygląd. Dzisiaj hitem jest prosty obrus lniany wykonany z dodatkowo zmiękczanej tkaniny, która powoduje, że jest on przyjemny w dotyku, ładnie się układa. Wśród najczęściej wybieranych kolorów znajdują się te stonowane, na przykład szary, beżowy, które wpisują się we współczesne aranżacje. Z drugiej strony wielu fanów mają także bogato dekorowane obrusy lniane, na przykład uzupełnione haftami, koronkami, które nadają im luksusowy wymiar. Tego typu obrusy najlepiej prezentują się we wnętrzach urządzonych tradycyjnie.

Obrus z lnu – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Obrus lniany przyciąga uwagę swoim rustykalnym stylem. Nie oznacza to jednak wcale, że sprawdzi się on tylko w pomieszczeniach z takim wystrojem. Również obrus lniany może być świetnym dodatkiem do klasycznie zaaranżowanego salonu, do wnętrz w stylu skandynawskim, boho. Stylowe obrusy z lnu mogą zagościć w jadalni, kuchni, salonie – pełna paleta modeli do wyboru powoduje, że można łatwo dopasować je do różnych przestrzeni, aby wprowadzić do nich niebanalny wymiar, jaki niesie ze sobą ta tkanina. Lniane obrusy mogą w całości przykrywać stoły, ale w sprzedaży można znaleźć także bieżniki lniane oraz serwetki – podkładki z lnu, aby uzyskać atrakcyjny efekt wystroju wnętrza. Możliwości wykorzystania lnu są zatem nieograniczone!

Gdzie kupować obrusy lniane?

Aktualnie sprzedaż lnianych obrusów prowadzona jest nie tylko w sklepach stacjonarnych – można również zamawiać je w internecie. Oferują je także sklepy specjalizujące się tylko w lnianych wyrobach, gdzie na klientów czeka szeroka gama ciekawych modeli do wyboru, także przygotowywanych na wymiar. Zamówienie na piękny obrus lniany można zatem złożyć nawet w tym momencie, a paczka zostanie doręczona w przeciągu kilku dni pod wskazany przez nabywcę adres.