TORBY REKLAMOWE

Każdej firmie, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności zależy na skutecznej i atrakcyjnej reklamie. Rynek konkurencyjny jest doskonale rozwinięty, dlatego potrzebne są wyraziste i bardziej oryginalne formy przekazu, które zatrzymają uwagę klienta na dłużej. Z pozytywnym odzewem klientów spotkały się różnego rodzaju gadżety reklamowe, które mają jednocześnie znaczenie użytkowe. Są to różnego rodzaju opakowania, wyroby biurowe czy akcesoria komputerowe. Dzięki zaawansowanym technologiom możliwe jest stworzenie takich projektów, które będą pozytywnie odbierane przez dużą grupę klientów, a tym samym będą pracowały na wizerunek firmy.

Dlaczego warto wykorzystać torby reklamowe z nadrukiem?

Jednym z powszechnie wykorzystywanych środków o charakterze marketingowym są funkcjonalne torby reklamowe. Taka forma reklamy jest jednocześnie estetycznym opakowaniem, które może być wykorzystanie w wielu branżach.

Rodzaje toreb reklamowych

Drukarnia cyfrowa sitto oferuje wykonanie toreb reklamowych w różnych wymiarach i fasonach. W podstawowej wersji torby realizowane są z białej lub szarej tektury, w dodatkowej opcji wykonywane są także w kolorze. Dlaczego torby reklamowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Tego typu opakowanie jest doskonałym nośnikiem istotnych informacji o firmie. Na torbach reklamowych wykonywane są nadruki, które mogą zawierać np. logo, nazwę firmy, hasło reklamowe czy inne treści ważne z perspektywy przedsiębiorstwa i prowadzonej działalności.

Torby reklamowe są bardzo praktyczne w użytkowaniu – trwałe i solidne, wyposażone są w wygodne uchwyty. Klienci często wykorzystują takie torby do kolejnych zakupów lub przechowywania różnych akcesoriów. Drukarnia cyfrowa biorąc pod uwagę wszystkie sugestie klienta przygotowuje idealny projekt, który uwzględnia: wielkość torby reklamowej, rodzaj papieru, preferencje dotyczące nadruku, rodzaj uchwytów oraz kolorystykę. Dzięki temu efekt końcowy zapewnia idealne dopasowane produktu reklamowego do specyfiki branży i formy działalności. Kreatywne projekty zawsze spotykają się z pozytywnym odbiorem klientów. Co ważne – atrakcyjne torby reklamowe są bezpieczne dla środowiska naturalnego, co dodatkowo zachęca klientów do korzystania z takiej właśnie formy opakowań.

Torby reklamowe – cena

Koszt nadruku na torbach reklamowych zależy od tego jak skomplikowany nadruk ma się na nich znajdować czy samo logo czy logo + adres oraz najważniejsze od materiału wybranego (papier, folia, materiał). Najlepiej uzgodnić wielkość nakładu oraz inne szczegóły z naszymi pracownikami – dowiesz się od razu ile kosztuje taka usługa. Przykładowe ceny:

  • torba papierowa A5: 100 sztuk: 130zł netto
  • torba papierowa A4: 100 sztuk 158zł netto
  • nadruk na torbie materiałowej: 50 sztuk 315zł netto

HAFT KOMPUTEROWY ⟶

SITODRUK ⟶

TORBY REKLAMOWE ⟶

GADŻETY ⟶